PRIMECOOLER PC-6010L12B SuperSilent LongLife (PC-6010L12B)
PRIMECOOLER PC-6010L12B SuperSilent LongLife (PC-6010L12B) SuperSilent LongLife Fan DC, 60x60x10mm, 12V DC, 0,14A, 1,68W, 3600RPM, 15,03CFM, less than 26dBA, 1BIG Ball Bearing Fan detail Dimensions :…