PRIMECOOLER PC-5010L12B SuperSilent LongLife PC-5010L12B
PRIMECOOLER PC-5010L12B SuperSilent LongLife PC-5010L12B SuperSilent LongLige Fan DC, 50x50x10mm, 12V DC, 0,07A, 0,84W, 4000RPM, 8,34CFM, less than 20dBA, 2Ball Bearing Fan detail Dimensions : 50x…